0 312 345 18 18
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

Çeyrek asırlık tecrübesinin verdiği güvenle 2000 yılında Ankara’da kurulan Nur Yapı Market A.Ş. dürüst ve kaliteli ticaret anlayışıyla günümüze kadar gelmiştir.

İnşaat yapı malzemeleri alanında geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimatı ilke edinerek, milli değerlerinden ödün vermeden alanında aranan ve tercih edilen bir firma olmanın gururuyla hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz
İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründe kararlı adımlarla, güvenilir ve kaliteli ticaret anlayışını, müşteri talep ve memnuniyetiyle birleştirerek, ürün yelpazemizi genişletmeyi ve üretimi artırarak sektörün önde gelen firmaları arasında lider ve vazgeçilmez bir marka olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
Kalite hedeflerimiz doğrultusunda, sektöründe istikrarlı, inovasyonlara açık olarak sürekli kendini geliştiren, nitelikli ve güçlü, uluslararası kalite standartlarında inşaat, yapı ürünlerinin temini ve satışını sağlayarak, çevreye ve yasalara duyarlı, müşteri memnuniyetinden ve zamanında teslimat ilkesinden ödün vermeden yüksek kaliteli yapı ürünleri ile sektörün gelişmesine katkı sağlamak.

Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?