0 312 345 18 18
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Valensiya Kiremit 24X40,5 cm

1.287 kez görüntülendi
Valensiya Kiremit 24X40,5 cm

Tüm özellikleri bir arada isteyenlere…

Valensiya Kiremit geliştirilmiş yeni dizaynı ile çatılarda yerini almaya hazır. Yeni Valensiya yeni kavis yapısıyla çatılardaki estetik görünümü daha da arttıracak. Özellikle su yalıtım performansı geliştirilen yeni Valensiya çatıları daha güvenli koruyacak. Valensiya Kiremit, tasarımına katılan yeni özellikleri sayesinde çatılarda montaj kolaylığını arttırırken farklı çatı eğimlerinde ve çeşitlerinde de uygulama olanağı sağlıyor.

Valensiya Kiremit Üstünlükleri

1- Üst Toz damağı: Üzerine gelen kiremidin altında yer alan perde çıkıntı ile örtüşen bu damak, çatıda aşağı yönden yukarı yöne doğru düşey düzlemde oluşacak hava akımlarının ve su damlalarının çatı altına girmesini engeller.
2- Kiremit sabitleme deliği: Su akış seviyesinden yükseltilerek ve bir üst kiremidin koruması altına gelecek şekilde konumlandırılarak çivi veya vida deliğinden sızabilecek akıntılar önlenmiştir.
3- Montaj Esnekliği: Düşey eksendeki binilerde 1 cm tolerans sağlanmış ve bu şekilde kiremit çıtası üzerine kiremitlerin dizilmesi kolaylaştırılmıştır

Çift yan kanal: Suyun akışını yönlendiren ve kiremit içerisine sızmasını engelleyen çifte güvence.

Geniş su akışı: Suyun rahat akışını sağlayan geniş su akış yüzeyi çatı üzerinde oluşacak kir ve tortuların tutunmasını zorlaştırmakta akan suyla birlikte çatıdan kolaylıkla uzaklaşmaları sağlanmaktadır.

Teknik Özellikler

Boyutları : 24×40,5cm (±%2)
Ağırlık : 3000gr (±100gr)
Safriyat : 15 adet/metrekare
Mukavemet : 400 Kgf (±20kgf)
ETİKETLER
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1